AĞUSTOS AYI İndirimli Ürünleri Dr. Chef Kedi-Köpek Konserve %15 iNDİRİMLİ; Excellent 26 Protein 14 Yağ 15 Kg Premium Köpek Maması %20 İNDİRİMLİ, Pati Life Kedi Köpek Konserve Maması %20 İNDİRİMLİ , Yenilenen Free Max 15 Kg Kuru Kedi Maması %20 İNDİRİMLİ, How Meow Cat Premium 15 Kg Kedi Maması %20 İNDİRİMLİ, KDV ve KARGO DAHİLDiğer İndirimler İçin Sitemizi İnceleyebilirsiniz.

HEDEFİMİZ

    Bir Evcil Hayvan Mamaları Satan İnternet sitesi kurma fikri ile yola çıkarken aklımızdaki en önemli soru" Nasıl Bir Site Yapmalıyız?" şeklinde değildi. Aslında bu alanda açılmış hemen hemen her internet sitesi birbirine benzer veya yakın hizmeti sunmaktaydı. Pati Çarşı olarak bizler; yapacağımız sitede, yazılım olarak büyük farklılıklar yaratmaktan çok; hizmetin öncesi ve sonrasında bir fark oluşturmaya karar verdik. Şu iki soruya net cevap verebilmek. Ne Alacağım? Bana Faydası Ne Olacak?

    Ne Alacaksınız? "Pati Çarşı olarak bir felsefe geliştirdik. Sitemizi Türkiye'de satılan bütün Kedi-Köpek Mamaları ile doldurup, müşteri sayımızı, satışlarımızı, gelirlerimizi arttırabiliriz. Günlük fiyat spekülasyonları ile satışlarımızı arttırabiliriz. başka büyük e ticaret platformlarında mağazalar açıp, sitemizden daha pahalıya ama orada da günlük  fiyat spekülasyonları ile mama satabiliriz. Bunlar gibi onlarca değişik satış aksiyonu belirleyebiliriz. Ama; bizler bunların hiçbirini yapmayacağız. Bizler; tek bir platformdan, olabildiğince düşük kar marjları ile, taze, içeriği tam ve dengeli, aromasız, 100% Hayvansal, yenilebilir raporu almış, Kedi-Köpek Mamaları satacağız. Olabildiğince az ürün ile, Tüketicinin çıkarına olacak bir sistem ile satış yapacağız. Sizler içi boş, fiyatı düşük mama satın almayacaksınız. Sizler; aylarca Yurt Dışı depolarında beklemiş, Yurt içine ithal edildikten sonra depolarda beklemiş, bozulmaması ve yenilebilmesi için Katkı Maddeleri ile formüle edilmiş mama almayacaksınız. Sizler; önce hizmeti, sonra uygun fiyata; kesinlikle taze, katkı maddesiz ve doğal harika formül mamaları güvenle alacaksınız. Üretiminde her aşamada Veteriner Hekim, Mühendislerin bilgi ve tecrübesine başvurulmuş mama alacaksınız. "

    Size Faydası Ne Olacak? " Sitemizde satılan ürünlerden, ziyaretçilerimizin bir çoğunun haberinin olmadığını biliyoruz. Pati Çarşı olarak bizlerin önceliği de bu mamaları sizlere tanıtmak,anlatmak. Başka bir açıdan bakarak başlayalım. Türkiye'de bu sektörde ciddi yatırımlar ile fabrika açmış insanlarımız var. Ülkemizin markalarını yaratmak, bu alanda gerçekten güzel işler yapmak isteyen insanlar. Sitemizde satılan ürünleri de bu girişimcilerden temin ediyoruz. Onlar; bu işi yıllardır yapıyorlar. Harika bir fabrikaları, AR-GE Tesisleri, son derece hijyenik üretim bantları, her bir mamanın formülü için çalışan Veteriner Hekim, Mühendis ve Teknik ekipleri, büyük umut ve beklentileri var. Yatırımlarını, daha iyisi, tazesi ve kalitelisi için harcıyorlar. Burada bulacağınız tüm mamalar bu emeğin, yatırımın ve kalitenin sonuçlarıdır. Sizlere en büyük faydası; bu heyecanın, alacağınız mamalara özen ile yansıması olacak. Düşünün, aynı içeriğe sahip, ama hem ithal, hem ismi var diye Premium bir mamaya 600-700-800 TL gibi paralar vermenin, günümüz koşullarında ne kadar anlamı var? Evet evcil hayvanlarımız değerli. Ama; bir de gerçekleri bilemeli insan. Pati Çarşı'da satılan mamaların bire bir içeriklerini, sırf isim yapmış diye başka bir markadan, 5 -10 katı maliyet ile alabilirsiniz. Tabi kesinlikle sizin tercihiniz. Pati Çarşı internet sitesindeki en büyük fayda önce cebinize. Devamlılığı olan bir alışverişi hedefliyoruz. İkinci olarak bizim aldığımız, sizlere sunduğumuz ve sizlerin aldığı ürünlerin, nihayetinde yiyecek olan sevimli dostlarımıza sağlayacağı fayda. İçeriği tam ve dengeli, %100 Hayvansal Gıda, Tahılsız (Konserveler için), Aromasız, Katkı Maddesi İçermeyen, Taze bir mamaları güvenle alacaksınız. "

Sitemizde Satılan Ürünleri Gönül Rahatlılığı İle Alabilirsiniz.  

GELECEK ÜRÜNLER